Latvijas kausa izcīņas 5.posms triatlonā

Aizvadīts Latvijas kausa izcīņas 5.posms triatlonā – Vaidavas kauss. Elites grupas dalībniekiem bija jāveic olimpiskā distance – 1,5 kilometri peldus, 40 kilometri uz riteņa un beigās 10 kilometri skriešus. Vīriešiem jau pēc pirmā veida –peldēšanas -vadību ieguva daugavpilietis Artjoms Gajevskis. Otrajā veidā – riteņbraukšanā -viņam mazliet pietuvojās Igors Gucanovičs. Tomēr skriešanā Gajevskis jau atkal palielināja savu pārsvaru un izcīnīja pārliecinošu uzvaru. Gucanovičs atpalika par trim minūtēm un finišēja otrais. Bet riteņbraukšanā ieguvis trešo pozīciju, līdz pat galam noturēja Jānis Melbārdis. Atzīmēsim, ka ceturto vietu Vaidavas triatlonā ieguva kanādietis Pjērs Luks Belanžē-Melankons. Dāmu sacensībās konkurencē konkurence bija krietni mazāka, un ļoti stabili no sākuma līdz beigām līderes godu noturēja un uzvarēja rīdziniece Ieva Pūce.