Latvijas ūdens motosporta čempionāta otrais posms

Jaundubultos, Lielupes ūdeņos šodien bija pulcējušies Latvijas ūdens motosporta čempionāta otrā posma dalībnieki. Visu 11 laivu klašu pārstāvjiem bija jāveic trīs braucieni un uzvarētājs tika noteikts to summā. Lielāko interesi Formulu 2 un Formulas 4 klašu starti. F 2 pirmo vietu izcīnīja Jūrmalas komandu pārstāvošais lietuvietis Edgars Riabko. Lai arī trešajā braucienā otrais finišēja Ņikita Lijcs, summā otro vietu ieņēma Uvis Slakteris, kas šo posmu bija atvēlējis eksperimentiem.

Intervija - Uvis Slakteris, 2.vietas ieguvējs
Intervija - Ņikita Lijcs, 3.vietas ieguvējs

Tikmēr Ņikita Lijcs posmā palika nepārspēts F 4 klasē. RN 2000 klasē visos trijos braucienos uzvaru svinēja Martins Lauss. Vēl atzīmēsim, ka S 550 klasē uzvarēja Renārs Špacs, bet OSY 400 klasē pirmais bija Kristers Musts. Komandu ieskaitē posmā triumfēja Bauskas «Mēmeles Sports» pārstāvji.