Jāņa Lūša kausa izcīņa šķēpa mešanā

Jelgavā, Zemgales olimpiskā centra stadionā šodien notika leģendārā latviešu šķēpa metēja Jāņa Lūša kausa izcīņa. Pieaugušo grupā piedaloties četru valstu sportistiem, vīriešiem galvenais favorīts bija Rolands Štrobinders. Šo statusu viņš attaisnoja pilnībā. Vējainos un drēgnos laika apstākļos Štrobinders divreiz raidīja šķēpu pāri 80 metru robežai un ar rezultātu 81 metrs un 58 centimetri atkal kļuva par sacensību uzvarētāju.

Intervija - Rolands Štrobinders, sacensību uzvarētājs

Otrajā vietā palika Patriks Gailums, kurš pārsniedza 79 metru robežu, bet trešais bija viesis no Polijas Ciprians Mržiglods 78 metrs un 1 centimetrs. Dāmām sīvākā cīņa par uzvaru ritēja starp sezonas līderi Līnu Mūzi un Latvijas rekordisti Madaru Palameiku. Šoreiz pārāka bija Madara, kura četrreiz šķēpu meta pāri 60 metru atzīmei un uzvarēja ar rezultātu 61 metrs un 81 centimetrs. Viņa par sacensību uzvarētāju kļuva jau septīto reizi.

Intervija - Madara Palameika, sacensību uzvarētāja

Līna Mūze ar 58 metrus un 42 centimetru tālu metienu palika otrā, bet trešo vietu ieguva Anete Kociņa, kurai pakļāvās 56 metru robeža.