Šovakar Latvijas futbola virslīgā divas spēles

Šovakar Latvijas futbola virslīgā aizvadītas divas spēles - FK "Jelgava" savās mājās piekāpās Jūrmalas "Spartakam" 0-3, un vēl vienā spēlē FK "Metta" zaudēja FK "Liepāja" 1-2. Par šo spēli nedaudz plašāk stāsta Raimonds Gekišs.

Spēles pirmajās minūtēs laukumā bija izteikta Liepājas futbolistu dominance. Aktivitāte nesa rezultātus jau 11. minūtē. Mettai kļūdoties savā soda laukumā, Jānim Ikauniekam radās lieliska iespēja atklāt spēles rezultātu, ko viņš arī nelaida garām. Metta atbildēja ar epizodiskiem uzbrukumiem, bet liepājnieku aizsardzība mājiniekiem neļāva izlīdzināt rezultātu. Puslaika beigās bumba vēlreiz pabija Mettas vārtos. Precīzs sitiens padevās Dodo.

Otrajā puslaikā Metta aktivizējās uzbrukumā. Uz maiņu nākušais Raimonds Krollis spēcīgi raidīja bumbu vārtu apakšējā stūrī, un samazināja rezultātu līdz 1:2. Krolla otrie vārti Virslīgā atgrieza intrigu šī vakara spēlē.

Spēles izskaņā Mettai izdevās ilgstoši atrasties Liepājas laukuma pusē un izveidot bīstamas epizodes. Tomēr šoreiz Mettai neizdevās izraut neizšķirtu. Spēles beigu rezultāts 1:2 liepājnieku labā.

Intervija - Jānis Ikaunieks, FK «Liepāja» uzbrūkošais pussargs

Pēc šīs spēles Metta joprojām atrodas turnīra tabulas beigās, bet liepājnieki pietuvojušies pirmajam pieciniekam.