Latvijas handbola virslīgas finālspēle. "Tenax" - "Celtnieks Rīga"

Pēc iepriekšējās dramatiskās uzvaras finālsērijas otrajā spēlē viesos pirms šī dueļu ne tikai skaitliskais 2-0, bet arī psiholoģiskais pārsvars bija «Tenax» pusē. Spēles pirmajā puslaikā mājinieki arī atradās nelielā vadībā. Taču nekur tālu «Celtnieka» handbolisti viņus neatlaida. Pēc 30 minūtēm 16-13 dobelnieku labā. Pēc pārtraukuma kādu lauku viss ritēja tāpat kā līdz šim, tomēr tad strauju izrāvienu veica «Tenax» un apmēram 10 minūtes pirms spēles beigām ieguva 10 vārtu pārsvaru. Mača liktenis bija izšķirts. Pēdējās minūtēs mājinieki laida laukumā jau otro sastāvā, bet tas neko vairs nemainīja. «Tenax» svinēja pārliecinošu uzvaru pār celtniekiem ar 35-27. Līdz ar to viņiem uzvara sērijā ar 3-0 un atkal valsts čempionu gods.

Intervija - Egils Politers, «Tenax» handbolists
Intervija - Artūrs Lazdiņš,«Celtnieks Rīga» handbolists

«Tenax» zeltu saņem otro gadu pēc kārtas. Savukārt «Celtnieka» handbolistiem nācās samierināties ar sudraba medaļām, bet bronzas godalgu liktenis vēl nav zināms.