Latvijas volejbola izlasē iekļāvies Markuss Cielavs

Latvijas izlases pretinieki Zelta līgā būs spēcīgās Beļģijas, Turcijas un Slovākijas izlases. Latvijas izlases galvenais treneris Āvo Kēls treniņnometnes sākumu izplānojis mierīgu – pēc sezonas vairākiem spēlētājiem labāk sākt ar mazām slodzēm un pēc tam pakāpeniski pāriet uz treniņiem laukumā. Šoreiz sastāvā neredzēsim vairākus pieredzējušos – tai skaitā kapteini Romānu Saušu.

Intervija - Āvo Kēls, Latvijas volejbola valstsvienības galvenais treneris

Nekādā gadījumā šos pieredzējušos neesmu izsvītrojis no saraksta. Es pat īpaši gribēju, lai vairāki pieredzējušie ierastos, Petrovs drīz būs klāt, nedaudz vēlāk jābūt arī Egleskalnam, viņš būs vēlāk.

Izlasē vairāki debitanti, bet liela vērība jāpievērš Somijā augušajam Markusam Cielavam. Viņa tēvs Salvis Cielavs savulaik spēlēja Latvijas izlasē, bet vēlāk noslēdza savu karjeru Somijā, kur uzaudzis šis divus metrus garais otrā tempa uzbrucējs Markuss Cielavs.

Intervija - Markuss Cielavs, Latvijas volejbola valstsvienības otrais temps
Intervija - Āvo Kēls, Latvijas volejbola valstsvienības galvenais treneris

«Dzīvajā es Markusu arī pirmo reizi redzu, Zināju, ka viņš spēlē Somijā, pazīstu viņa tēvu, pat spēlēju pret Salvi, kad viņš vēl bija ļoti jauns. Markuss šosezon Somijā izcīnīja sudrabu, jā viņš maz spēlēja, bet man bija Salvja telefons, runāju labi somiski un piezvanīju.»

Intervija - Markuss Cielavs, Latvijas volejbola valstsvienības otrais temps

Latvijas izlasei šonedēļ treniņi tepat Latvijā, bet jau nākamnedēļ divas pārbaudes spēles pret Baltkrievijas izlasi. Zelta līgā pirmā spēle maija beigās izbraukumā Turcijā.

Komentāri

Kategorijas