LBL finālspēle par 3.vietu, BK "Ogre" - "Jūrmala Betsafe"

Ogres 1.vidusskolas Skatītāju pārpildītajā sporta zālē cīņa par bronzas medaļām izvērtās ļoti intriģējoša. Tiesa, jāsaka, ka nekādi lieli pavērsieni spēles gaitā nenotika. «Ogres» basketbolisti uzreiz ieguva vadību, taču jūrmalnieki vidu laiku mina viņiem uz pēdām. Pirmā puslaika beigās «Ogres» pārsvars jau pārsniedza 10 punktus, un, lielajā pārtraukumā ejot, rezultāts bija 46-33 mājinieku labā. Trešajā ceturtdaļā pavisam nedaudz, bet jūrmalniekiem izdevās atpalicību samazināt. Apmainoties trāpīgiem trīspunktniekiem Rinaldam Sirsniņam un Kasparam Vecvagaram, pamazām tomēr viesi pienāca ogrēniešiem klāt viena metiena attālumā. Tad piekto piezīmi nopelnīja Vecvagars un jūrmalnieku cerības samazinājās. Ogres basketbolisti pārsvaru nosargāja un izcīnīja uzvaru ar 83-78. Visā sērijā uzvara ar 3-0 un izcīnītas vēsturiskās bronzas medaļas.

Intervija - Rinalds Sirsniņš, «BK Ogre» aizsargs

Rīt ar spēli Ventspilī galveno finālu sāks mājinieki un «VEF Rīga» basketbolisti.