EČ 2.divīzijas Ziemeļu zonas spēle regbijā, Latvija - Dānija

Latvijas regbija izlase Eiropas čempionāta 2.divīzijas Ziemeļu zonas mačā tikās ar Dānijas regbistiem. Latvijas regbisti aizvadīja pirmo spēli angļu trenera Gerija Vokera vadībā un pirmo reizi Baldones stadionā, kura zālāja kvalitāte ir fantastiskā līmenī. Iespējams, šo vai citu iemeslu dēļ, Latvijas regbisti spēli sāka ļoti apņēmīgi un jau līdz 10.minūtei bija izdarījuši divus piezemējumus. Tad arī dāņi trāpīja soda sitienu, uz ko mūsējie atbildēja ar otro Gunta Cirša piezemējumu. Trāpīts arī realizācijas sitiens un pēc 40 minūtēm rezultāts 19-3 Latvijas labā. Otrajā puslaikā gaidītā dāņu ofensīva tā arī izpalika un punktus guva tikai latvieši. Vēl 3 piezemējumi, turklāt trešais Guntim Ciršam un realizācijas sitieni atnesa Latvijas regbistiem negaidīti lielu uzvaru pār Dāniju ar 38-3.

Intervija - Guntis Cirša, Latvijas izlases regbists

Uzvarot dāņus, mūsējie nodrošināja sev pirmo vietu grupā un ceļazīmi uz 1.divīziju neatkarīgi no pēdējās spēles ar Norvēģijas izlasi.