V.I.P. 22. aprīlis

Uģis Joksts aicina uz pirmdienas erudīcijas dueli-  būs interesanti, pirmajā cikla pusfinālā tiksies ļoti pieredzējuši erudīti ar erudītiem, kuri sevi par tādiem sāka uzskatīt vismaz 20 gadus vēlāk, bet , kas būtiski- komandas pašas vēlējās šādu tandēmu! Komandu kapteiņi- radošu profesiju pārstāve Sibilla Vinzarāja un IT speciālists Raimonds Treimanis.

Dalībnieki:

Sibilla Vīnzarāja, komandas kapteine  radošo profesiju pārstāve. Kolekcionē «ex libris», cita veida estampus, kas radīti ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē. Interesē darbi ar dažādu grafikas tehniku izmantošanu, žanru daudzveidību un autoru spēju fascinēt skatītājus. Aizrautīga jūrniecības pētniece. Patīk prāta spēles, jo tās neļauj iesūnot prātam.

Ojārs Kaņepājs, ekonomists un jurists. Strādājis Centrālajā statistikas pārvaldē, citās  valsts pārvaldes iestādēs. Zemessardzē kopš tās dibināšanas. Interesē ģeogrāfija, sports, vēsture, valodas. Neinteresē ezotērika un lidojošie šķīvīši. Prāta spēlēs saista sportiskais azarts un iespēja atsvaidzināt zināšanas.

Atis Rukšāns- pensionēts ķīmiķis, dzīvo Sējas novadā, nodarbojas ar dārzkopību, patīk fotografēšana,  vienmēr interesējusi erudīcija. Joprojām aktuāla ir orientēšanās un taku orientēšanā, mīl ziedus. Vienkārši- Vildogas grāfs.

Raimonds Treimanis, komandas kapteinis,  izglītību ieguvis Latvijas Universitātē, darbojas IT jomā, patīk ceļot un spēlēt prāta spēles. Uzskata, ka runāšana ir sudrabs, klusēšana zelts, tādējādi cer, ka vairāk runās komandas biedri un viņam tikai būs jāpieņem lēmums.

Jana Švinska, pēc profesijas  būvniecības maģistrs, strādā uzņēmumā Rīgas pilsētbūvnieks, dzied korī, patīk teātris un laivošana. Janai vienmēr ir par maz laika, un ir pārāk daudz lietu, ko gribētu paspēt  un izdarīt, tomēr cenšas izmantot visas sniegtās iespējas.

Juris Vibāns  ir ģeogrāfs, aizrāvies ar fotografēšanu, dzied korī un labprāt atpūšas pie dabas. Juris  skatās ar pateicību pagātnē un ar cerību un interesi nākotnē. Savos gados ir uzzinājis daudz, bet sapratis, ka vēl vairāk ir tā, kas jāizpēta, jāizprot un jāatklāj.

Komentāri

Kategorijas