Latvijas hokeja izlase gatavojas pasaules čempionātam

Latvijas hokeja valstsvienība devusies uz Franciju, kur aizvadīs divas pārbaudes spēles ar Francijas valstsvienību. Izlases nometnei pievienojies uzbrucējs Toms Andersons. Komandas treniņu šorīt apmeklēja arī Matīss Timofejevs.

Uz pirmajām divām pārbaudes spēlēm devušies hokejisti, kurus treneri grib papildus izvērtēt un lemt par viņu turpmāko dalību izlases nometnē. Tikmēr šorīt treniņu aizvadīja pieredzējušie hokejisti un tie, kurus treneriem nav papildus jāvērtē pārbaudes mačos. Viņu vidū arī divi vīri, kuri šo sezonu aizvadīja Šveicē – šis bija pirmais treniņš 25 gadus vecajam uzbrucējam Tomam Andersonam, viņš spēlēja otrajā spēcīgākajā Šveices čempionātā.

Tikmēr trešo dienu kopā ar valstsvienību ir Ronalds Ķēniņš, viņam Šveices augstākajā līgā šī bija rezultatīvākā sezona karjerā. Savas jaunās komandas rindās viņš iekrāja 10 gūtus vārtus, 19 rezultatīvas piespēles un Lozannas kluba rindās aizkļuva līdz pusfinālam.

Intervija - Ronalds Ķeņinš, Latvijas izlases uzbrucējs

Iepriekšējā Pasaules čempionātā Ķēniņš lielākoties spēlēja uzbrucēju virknējumā kopā ar Rodrigo Ābolu un Rūdolfu Balceru. Šī rīta treniņā viņš slidoja vienā maiņā ar Ābolu, bet šosezon NHL debitējušais Balcers izlases rindas papildinās pēc divām nedēļām.

Intervija - Ronalds Ķeņinš, Latvijas izlases uzbrucējs

Piektdienas mačs ar Franciju būs vērojams LTV7 tiešraidē, bet svētdienas spēlei TV translācija nav pieejama.

Komentāri

Kategorijas