Federāciju kausa tenisā izloze

Ostapenko ar Petkoviču spēlējusi divreiz un abas reizes svinēja uzvaru. Pēdējo no tām pērn Maiami OPEN, kad vācieti pieveica trijos setos.

Intervija - Aļona Ostapenko, Latvijas izlases tenisiste (WTA 29. rakete)

Otrajā dienā Aļonai pretī stāsies Vācijas pirmais numurs Jūlija Gergesa. Ar planētas 17.raketi Ostapenko vēl nav spēlējusi.

Intervija - Jūlija Gērgesa, Vācijas izlases tenisiste (WTA 17. rakete)

«Federāciju kauss ir īpašs ar to, ka bieži mainās maču scenāriji, jo aiz Tavas muguras ir visa komanda. Tu nespēlē tikai par sevi, bet par visu valsti! Tas vienmēr rada citādāku spriedzi un enerģiju. Tomēr, manuprāt, mēs visas savu karjeru laikā esam spēlējušas ļoti daudz spēļu, tāpēc esam pie tā pieradušas. Nedēļas nogalē mūs sagaida sarežģīts mačs, neatkarīgi, kuru vietu rangā ieņem katra tenisiste.»

Gērgesas pirmā pretiniece gan būs Latvijas otrais numurs – WTA ranga 267. labākā tenisiste Diāna Marcinkeviča. Viņai spēles pret Pasaules pirmā divdesmitnieka tenisistēm ir retums.

Intervija - Diāna Marcinkeviča, Latvijas izlases tenisiste (WTA 267. rakete)

Pēc pirmajām divām vienspēlēm, sestdien tiks izspēlētas atlikušās divas kā arī dubultspēle. Lai iekļūtu starp pasaules 8 labākajām komandām jāuzvar vismaz trijos mačos.

Komentāri

Kategorijas