Latvijas florbola līga sievietēm. "Rubene" - "Ķekava"

Pirms finālspēles favorītu lomā bija «Rubenes» spēlētājas. Viņas arī vairāk kontrolēja spēli, tomēr nekādu būtisku labumu no tā nespēja gūt. Lai arī rubenietes pirmās guva vārtus, otrajā periodā jau ar 3-1 vadībā bija «Ķekavas» komanda. Visu atlikušo laiku «Rubenes» teritoriāls pārsvars tikai pieauga, kamēr «Ķekavas» florbolistes atbildēja ar pretuzbrukumiem. Ar lielām pūlēm rubenietes līdzsvaru atjaunoja-un trešajā trešdaļā Simona Grapēna panāca 3-3. Tā arī noslēdzās spēles pamatlaiks. Sekoja desmit minūšu papildlaiks līdz pirmajiem gūtajiem vārtiem. Lai arī joprojām vairāk uzbruku «Rubenes» spēlētājas, vārtus gūt varēja abas vienības. Un tad savu vārdu atkal teica Simona Grapēna-ātrajā uzbrukumā viņa, gūstot savus otros vārtus mačā, viņa nodrošināja «Rubenes» komandai uzvaru finālā ar 4-3.

Intervija - Simona Grapēna, «Rubenes» uzbrucēja

«Rubenes» florbolistes par Latvijas čempionēm kļuvušas jau 12. reizi un sesto pēc kārtas. Bronzas medaļas tika «NND Rīga» florbolistēm.