LBL. BK "Valmiera" 82:93 BK "Ogre"

Šovakar spēli labāk sāka Valmiera. Uzbrukumā ļoti veiksmīgi spēlējot Jānim Kaufmanim mājinieki iekrāja 5 punktu pārsvaru. «Ogre» sāka spēlēt ātrāk, un labāk darbojās groza tuvumā. Viesiem 7 punktu izrāviens ļāva pārņemt vadību. Pēc 1.ceturtdaļas +1 «Ogrei». Otrajā ceturtdaļā lielisks bija Viktors Iļjins viņš guva 8 punktus pēc kārtas un «Ogre» aizbēga no «Valmieras». Pēc pirmā puslaika viesiem 13 punktu pārsvars. Pēc pārtraukuma BK «Valmiera» spēja sakārtot aizsardzību. Uzbrukumā lielisks bija Jānis Kaufmanis, bet «Valmiera» pietuvojās vien līdz mīnus 7. Tuvāk tikt viesi viņiem neļāva. Līdz ar to «Ogrei» uzvara ar 93-82.

Intervija - Viktors Iļjins, BK «Ogre» centra spēlētājs

Sērijā līdz 3 uzvarām BK «Ogre» ir vadībā ar 2-0. Trešā spēle sestdien norisināsies Ogrē.