V.I.P. 1. aprīlis

Dalībnieki:

Madars Zvagulis, komandas kapteinis, aktieris, brīvmākslinieks. Piedalījies vairākos televīzijas seriālos, «Veiksme. Intuīcija. Prāts» komandu veidojis pateicoties izrādei «Par normālu čali», kur visi satikušies un iepazinušies. Interesē arī komandu sporta veidi un latviešu mūzika. Labprāt spēlē teātri un futbolu.

Kristians Kareļins, aktieris Latvijas Nacionālajā teātrī un solists, dziesmu tekstu autors grupā «Gapoljeri», piedalījies televīzijas seriālos, liels Latvijas futbola fans. Piekritis piedalīties spēlē kopā ar draugiem- tā teikt, ja jāpiedzīvo kaunu, tad tikai visiem trijiem kopā.

Klāvs Knuts Sukurs, teātra režijas maģistrs, televīzijas, kino un teātra dramaturgs,  intelektuālu gadījuma darbu veicējs. Apguvis režiju, lai paša rakstītās lugas iedzīvotos uz skatuvēm. Šobrīd regulārs darbs ar un ap priekpilno drāmu «Par normālu čali».

Kristians  Krievāns, komandas kapteinis, vēsturi studējis Latvijas Universitātē, mācījies un joprojām apgūst vokālo dziedāšanu, dziedājis vairākos koros, bijis operas mākslinieks laikā, kad «Erasmus» programmas ietvaros studējis Igaunijā. Patīk viss ar daiļajām mākslām saistītais, klusa ģimenes dzīve, uzspēlēt futbolu, kādreiz pagulēt un ‘’laist muļķi’’.

Rūdolfs Vilde, mediķis, strādā Neatliekamās medicīniskās palīdzības  dienestā un Rīgas Stradiņa universitātē. Labas kormūzikas un kultūras kopumā cienītājs.  Brīvajā laikā patīk paceļot gan Latvijā, gan ārzemēs un daudz lasīt.

Reinis Barons ir Latvijas dzelzceļa darbinieks, cilvēks- orķestris, pārzina IT lietas, zinātni, sabiedriskas un politiskas aktualitātes; sirdī mākslinieks, aizraušanās- ģitārspēle.

Komentāri

Kategorijas