LČ volejbolā vīriešiem pusfināls. "OC Limbaži/MSĢ" - "RTU/Robežsardze"

Mača sākumā lieliski bija RTU vīri viņi guva pirmos piecus punktus mačā. Jaunie limbažnieki ļoti daudz kļūdījās. Pēc otrā Laura Iecelnieka pieprasītā pārtraukuma mājinieki gan viesu izrāvienu apturēja. Uz ne ko vairāk gan viņi nebija spējīgi. Pirmo setu ar 25-13 uzvarēja RTU. Otrais sets daudz līdzīgāks - līdz pat izskaņai tas ritēja punkts punktā. Izšķirošo izrāvienu seta izskaņā veica mājinieki - Limbaži guva 5 punktus pēc kārtas uzvarēja setu ar 25/20 un panāca 1-1. 3.seta vidū rīdziniekiem vairāki punkti pēc kārtas. Bet mājinieki nesalūza - viņi spēja rezultātu izlīdzināt. Un arī izvirzījās vadībā. Pašu seta izskaņu gan pārliecinošāk aizvadīja viesi un RTU uzvara ar 25-23. Trešā seta izskaņa bija pacēlusi rīdziniekus spārnos un ceturtajā setā RTU limbažniekus sagrāva ar 25-14. Un spēlē uzvarēja ar 3-1.

Intervija - Aleksandrs Avdejevs, «RTU Robežsardze» volejbolists

Pateicoties šai uzvarai RTU izlīdzinājušās rezultātu sērijā 2-2. LČ finālists tiks noskaidrots Izšķirošajā piektajā spēlē sestdien Rīgā.