LČ pusfināls volejbolā un LČ pusfināls handbolā

Latvijas čempionāta pusfināls, «Limbaži» - RTU

Pirmajos divos mačos komandas uzvaras dalīja uz pusēm. Sērijā līdz trim uzvarām pirms spēles bija līdzsvars 1-1.
Pirmo setu ļoti labi iesāka Limbaži. Laba darbība blokā kā arī veiksmīgas serves deva 3 punktu pārsvaru.
RTU momentā spēja rezultātu izlīdzināt - lieliski servēja Armands Āboliņš.
Pēc tam pieredzējušākie rīdzinieki spēlējot pacietīgi iekrāja 8 punktu pārsvaru un pirmo setu uzvarēja ar 25-17.
Otrajā setā jaunie limbažnieki spēja intrigu saglabāt līdz tā izskaņai. Galotnē RTU daudz kļūdījās - viesi to izmantoja uzvarot setu ar 25-23.
Uzvara otrajā setā limbažniekus cēla spārnos - 3.setā viņi RTU sagrāva ar 25-10.
Ceturtajā setā ļoti spraiga un līdzvērtīga cīņa. Pēdējās izspēlēs lielisks bija Šmits. Līdz ar to uzvara ceturtajā setā ar 27-25 svinēja Limbaži. Viņiem arī panākums spēlē ar 3-1. Pusfināla sērijā līdz trim uzvarām Limbažnieki ir vadībā ar 2-1.

Latvijas vīriešu handbola čempionāts. Rīgas «Celtnieks» - Ludzas «Latgols»

Pusfināla cīņas sākušās arī handbola čempionātā. Tās iesāka Rīgas Celtnieka un Ludzas Latgola duelis. Regulārajā sezonā komandas tabulā bija blakus - Celtnieks otrajā pozīcijā, bet Latgols bija trešie. Pirmajā pusfināla duelī maču ar ātru handbolu sāka Ludzas komanda - tas drīz vien deva pāris vārtu pārsvaru. Ar vien vairāk iespēlējoties Normundam Seņkānam Latgols iekrāja piecu punktu pārsvaru. Dodoties puslaika pauzē Latgales komanda bija vadībā ar 17-12. Pēc pārtraukuma Celtnieks metās atspēlēties. Zibenīga pāreja uzbrukumā ļāva pietuvoties līdz mīnus 2. Latgols gan nesalūza un tuvāk rīdziniekus nelaida. Saliedēta aizsardzība un pacietīgs uzbrukums Ludzas komandai deva uzvaru mačā ar 31-28.

Intervija - Jānis Pavlovičs, SK «Latgols» handbolists

Sērijā līdz divām uzvarām Latgols ir vadībā ar 1-0. Otrais mačs 30.martā notiks Ludzā.