Latvijas vīriešu handbola čempionāts. Rīgas «Celtnieks» - Ludzas «Latgols»

Pusfināla cīņas sākušās arī handbola čempionātā. Tās iesāka Rīgas Celtnieka un Ludzas Latgola duelis. Regulārajā sezonā komandas tabulā bija blakus - Celtnieks otrajā pozīcijā, bet Latgols bija trešie. Pirmajā pusfināla duelī maču ar ātru handbolu sāka Ludzas komanda - tas drīz vien deva pāris vārtu pārsvaru. Ar vien vairāk iespēlējoties Normundam Seņkānam Latgols iekrāja piecu punktu pārsvaru. Dodoties puslaika pauzē Latgales komanda bija vadībā ar 17-12. Pēc pārtraukuma Celtnieks metās atspēlēties. Zibenīga pāreja uzbrukumā ļāva pietuvoties līdz mīnus 2. Latgols gan nesalūza un tuvāk rīdziniekus nelaida. Saliedēta aizsardzība un pacietīgs uzbrukums Ludzas komandai deva uzvaru mačā ar 31-28.

Intervija - Jānis Pavlovičs, SK «Latgols» handbolists

Sērijā līdz divām uzvarām Latgols ir vadībā ar 1-0. Otrais mačs 30.martā notiks Ludzā.