V.I.P. 18. marts

Dalībnieki:

Aivis Vaļulis, komandas kapteinis. Pēc izglītības pedagoģijas maģistrs, bet par skolotāju nav strādājis. Strādā meliorācijas un ceļu būves uzņēmumā, dara visu, ko liek. Patīk gari skrējieni un tālas pastaigas -2018. gadā piecas reizes pārvarēta 100km distance.

Evelīna Zilgalve – valodniece- ar sirdi un prātu latviešu valodā: valodu pēta, dod padomus tās lietojumā un māca latviešu valodu citu mēļu runātājiem. Patīk «Montī Paitons», putni un Dzegužkalns, un nepatīk vaidi bez pamata.

Zane Karpenko,  ar kapteini  «saskrienas»  skriešanas pasākumos. Kopā apskriets ap Rāznas ezeru, un basām kājām pieveikti 55 km maršrutā Mazirbe – Kolka – Roja. Darbdienas paiet birojā, pētot datus, tāpēc no ikdienas izraujas skrienot, spēlējot teātri un dejojot. Mīl labi paēst, skaļu mūziku un kaķus.

Armands Broks, komandas kapteinis, mācījies Valkas 1.vidusskolā. Dzīvo Valmierā, paša rokām būvētā mājā, kur darbos ir palīdzējuši arī pārējie komandas biedri- visi skolasbiedri. Visus vieno ilgā laikā pārbaudīta draudzība. Aktīvs sportists, patīk makšķerēt, strādā Kocēnu novada domē.

Gatis Elziņš, dzīvo Ogrē un ir juvelieris. Savu senču amata turpinātājs. Patīk piedzīvojumi, ko sniedz laivu braucieni un kopā ar draugiem organizēti izzinoši braucieni pa Latviju. Interesē medības un makšķerēšana. Avantūrists.

Eduards Dzilna, dzīvo Rīgā,  strādā jomā, kas saistīta ar vienu no  paša hobijiem - medībām. Kopā ar draugiem dodas laivu braucienos, bet lielo  daļu  laika pavada ar  ģimeni. Eduards ir nosvērts un piesardzīgs - deviņas reizes nomērīs, bet var arī uzreiz nenogriezt.

Komentāri

Kategorijas