Latvijas futbola virslīga. "Valmiera Glass" - "BFC Daugavpils"

Pirmo sezonas spēli Virslīgā aizvadīja «Valmiera Glass» komanda, kas savā laukumā uzņēma līgas jaunpienācējus «BFC Daugavpils» futbolistus. Pirmajā puslaikā teritoriāls pārsvars piederēja mājiniekiem, tomēr materializēt to taustāmā rezultātā ilgu laiku neizdevās. Toties jau puslaika kompensācijas laikā pēc daugavpiliešu neveiksmīgas spēles savu vārtu priekšā Valmieras klubu vadībā izvirzīja kapteinis Mārcis Ērglis. Pēc pārtraukuma jau vairāk uzbruku latgalieši, kuriem bija pāris ļoti labas izdevības panākt neizšķirtu. Taču ne Raivis Skrebels, ne  Ričards Žaldovskis tās nespēja izmantot. Tikmēr trīs minūtes pirms spēles beigām pēc stūra sitiena valmierietis Alvis Jaunzems ar galvu uzstādīja galarezultātu-«Valmieras Glass» uzvaru pār daugavpiliešiem ar 2-0.

Intervija - Mārcis Ērglis, «Valmiera Glass» kapteinis

Ar pirmo 2-0 uzvaru pilnīgi pietika, lai Valmieras klubs tabulā paceltos uz augsto trešo vietu.