Latvijas-Igaunijas basketbola līga. "Valmiera Glass" - "TALTECH"

Šosezon pieticīgi spēlējošie «Valmiera Glass» basketbolisti tikās ar «TALTECH» basketbolistiem, kuri ieņem piekto tabulas ailīti. Par spīti tam valmierieši visiem tā īsti nedeva cerības uz panākumu. To veicināja fakts, ka uzvara ļautu viņiem iekļūt Latvijas čempionāta sešiniekā. Par valmieriešu apņēmību liecina tas, ka no pirmās spēles minūtes līdz pēdējai vadībā atradās mājinieki. Puslaiku viņi pabeidza 44-30 savā labā. Trešajā ceturtdaļā vienubrīd valmieriešu pārsvars sasniedza savu maksimumu 29 punktus un cīņas liktenis bija izšķirts. Pēdējā ceturtdaļā jau izrāviens izdevās viesiem, taču neko vairāk par atpalicības samazināšanu viņi nespēja. Valmieras basketbolisti svinēja pelnītu uzvaru pār Tallinas komandu ar 86-75. Uzvarētāju labā 31 punktu guva Jānis Kaufmanis.