Ceturtdaļfināla atbildes spēle volejbolā RTU/"Robežsardze" - "Rakvere"

Pēc zaudējuma pirmajā sērijas spēlē ar 0-3 viesos «Robežsardzes» volejbolistiem nebija vairs citu pozitīvu variantu, kā šodien revanšēties. Pirmais sets šo apņēmību apliecināja pilnībā. Ļoti mobilizējušies rīdzinieki visu laiku atradās vadībā un uzvarēja setu ar 25-17. Arī otrais sets pagāja vienā elpas vilcienā ar rīdzinieku dominanci. Labs uzbrukums un labs bloks deva augļus. RTU atkal visu laiku vadībā un arī seta rezultāts gandrīz tāds pat – 25-18 mūsējo labā. Tikai trešajā setā «Rakveres» volejbolisti atguvās un paši ieguva nelielu pārsvaru. Rīdzinieki gan viesus ātri panāca un tālāk ritēja spēle punkts punktā. Tomēr galotnē šoreiz pārāki bija igauņi ar 25-22. Ceturtais sets izvērtās tikpat sīvs un nervozs kā trešais. Seta beigās priekšā bija RTU un noveda to līdz laimīgai uzvarai ar 25-20. Visā mačā uzvara ar 3-1.

Intervija - Aleksandrs Avdejevs, RTU/”Robežsardze” uzbrucējs

Sērijā rezultāts ir neizšķirts 1-1. Izšķirošā trešās spēle notiks rīt turpat NBS sporta zālē.