V.I.P. 18. februāris

Dalībnieki:

Andris Spricis, komandas kapteinis. Sirdī ainažnieks, bet darba dēļ kļuvis par ādažnieku. Pēc izglītības jurists. No agras bērnības patīk erudīcijas konkursi- tos gatavo, vada un arī piedalās. Ir latviešu estrādes mūzikas fans. Interesē vēsture, ģeogrāfija, sports. Atsācis skriet, braukt ar velosopēdu, kā arī piedalīties orientēšanās sacensībās. Moto – «Tu vari skumt, ka rozei ir ērkšķi, bet Tu vari arī priecāties, ka ērkšķiem ir roze!»

Jānis Svemps, ikdienā strādā apdrošināšanas sfērā, bet brīvo laiku pakārto dziedāšanai korī un dalībai dažādās prāta spēlēs. Patīk izaicinājumi un vēlme uzvarēt sevi. Aizraujas arī makšķerēšanu un riteņbraukšanu. Moto – «Tiecies uz mēnesi un, sliktākajā gadījumā, tu piezemēsies starp zvaigznēm.»

Vilnis Šķipars. Lepnās Sēlijas dēls. Mikrobioloģijas doktors. Ar kapteini Andris satikās radiospēlē «Lieliskais piecinieks». Kad ir izdevība, cenšas uzspēlēt skvošu, aiziet uz baseinu vai vasarās paskriet. Ja ir piedāvājums, neatsakās no šaha partijas. Patīk teiciens «Augstāk kāpsi, tālāk redzēsi». Sveiciens bioloģijas skolotājām!

Uldis Apinis. Komandas kapteinis, strādā Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā. Ogrēnietis. Uzskata, ka Ogre ir viena no vislabākajām vietām, kur dzīvot. Patīk vēsture, gribēja kļūt par arheologu, bet  izglītojoties ir iznācis mazliet arhitekts, mazliet ģeogrāfs un mazliet vides speciālists. Patīk lasīt un spēlēt galda spēles, kā arī ēst un gatavot. Moto «Atver acis un tu ieraudzīsi, ka katrai dienai ir savs skaistums».

Juris Lapuška. Dzīvo Ogrē, strādā Salaspils novada pašvaldības uzņēmumā, kas nodarbojas ar vietējās pašvaldības ūdens saimniecību. Pēc profesijas jurists. Brīvajā laikā patīk spēlēt dažāda veida prāta spēles un nodarboties ar peldēšanu. Peldēšanās ilgst turpat vai visu gadu, arī ziemā.

Gatis Žagars, vadības konsultants. Brīvajā laikā spēlē basģitāru rokgrupā «Fonoplane» [izrunā-Fonoplein], piedalās erudīcijas spēlēs- atbild un jautā citiem. Cenšas nodarboties ar fizisko kultūru, ne vienmēr izdodas. Optimists, mīl augstvērtīgu humoru un labu kompāniju, nenodara citiem to, ko pats negribētu piedzīvot.

Komentāri

Kategorijas