Federācijas kauss tenisā, Latvija - Slovākija

Mača liktenis izšķīrās otrās dienas pirmajā spēlē, kur Anastasija Sevastova tikās slovākieti Rebeku Šramkovu. Šajā duelī nevienu brīdi nebija šaubu par Sevastovas pārākumu. Pirmajā setā viņa panāca 4-1, tad divus geimus vinnēja slovākiete. Taču Anastasija atbildēja ar to pašu un uzvara setā ar 6-3 bija rokā. Otrajā setā sižets bija līdzīgs-Sevastova vadība ar 4-0, tad atkal divi geimi pieder Šramkovai, un finālcēliens atkal pieder Anastasijai. Uzvara otrajā setā ar 6-2 un nodrošināta Latvijai uzvara mačā ar 3-0.

Intervija - Anastasija Sevastova, Latvijas tenisiste

Pēc iegūtā 3-0 pārsvara uzreiz sekoja dubultspēle, kurā mūsu Aļona Ostapenko un Diāna Marcinkeviča cīnījās pret Terēzi Mihalikovu un Annu Karolīnu Šmīldlovu. Arī šajā duelī pārākas bija mūsējās. Vienīgā aizķeršanās radās otrā seta sākumā, kad ar 3-1 vadībā izvirzījās slovākietes. Taču tas bija tikai fragments. Kopumā tika gūta pārliecinoša uzvara ar 6-2 un 6-3. Mača kopējais rezultāts - 4-0 Latvijas labā.

Intervija - Aļona Ostapenko, Latvijas tenisiste

Tagad aprīlī izslēgšanas mačā par iekļūšanu Pasaules 1.grupā Latvijas tenisistes tiksies ar pretiniecēm, ko noteiks izloze, kas notiks otrdien.

Komentāri

Kategorijas