Baltijas volejbola līga. «RTU/Robežsardze» - «Parnu VK»

Baltijas līgas līderu duelī, attiecības skaidroja Latvijas valstsvienības bijušā trenera Raimonda Vildes un esošā trenera Avo Kēla vadītās komandas – «RTU/Robežsardze» pret Pērnavu, kuru pārstāv latvieši Toms Švāns un Atvars Ozoliņš. Izbraukumā rīdzinieki izcīnīja drošu panākumu (3-0) un pēc tā lūkoja arī šoreiz. Pirmais sets ritēja punkts punktā, bet neliels pārsvars piederēja RTU. Tomēr seta vidusdaļā igauņi spēja līdzsvarot spēli. Galotnē veiksmīgāki izrādījās rīdzinieki, kuri ar piekto seta bumbu uzvarēja spēles pirmo nogriezni – 30:28. Otrajā setā Pērnava sakārtoja savu spēli, un pieliekot gan servē, gan uzbrukumā otrais sets uzvarēts ar 25:18, un pēc diviem setiem neizšķirts – 1:1. Rīdzinieku lielais kļūdu skaits servēs, neļāva pacīnīties trešajā un ceturtajā setā – zaudējumi ar 20:25 un 19:25. Visā spēlē pārāki Pērnavas volejbolisti ar 3:1. Būtisku pienesumu viesu komandas uzvarā deva Toma Švāna spēle.

Intervija - Toms Švāns, «Parnu VK» 1. tempa spēlētājs

Pēc zaudējuma Pērnavai, RTU šobrīd ar 39. punktiem ieņem dalītu trešo vietu, bet Toma Švāna un Atvara Ozoliņa pārstāvētā komanda ar 36 punktiem nostiprinājās turnīra 4. vietā.