piektdiena, 2. decembris

Vārda dienas: Sniedze, Meta

Latvijas Sabiedriskie Mediji Bērnistaba

Fotogrāfa Ulda Brieža Dziesmusvētku stāsti

Fotogrāfs Uldis Briedis ir gatavs dalīties uzreiz ar diviem Dziesmusvētku stāstiem - „Kā es kļuvu par diriģentu” un „Pirmie brīvie Dziesmusvētki”.

Gatavojoties šovasar vērienīgi atspoguļot Dziesmu un deju svētku norisi, mēs aicinām ikvienu līdzdarboties šī notikuma vēstures tapšanā, iesaistoties akcijā «Mans Dziesmusvētku stāsts». Līdz pat XXV Vispārējo latviešu dziesmu un XV Deju svētkiem, gaidīsim emocionālas, aizkustinošas atmiņas vai jautrus kuriozus, kas saistīti ar pieredzi Dziesmu un deju svētkos. Dziesmu un deju svētki kā viens no Latvijas kultūras stūrakmeņiem kļuvis par tautas simbolu un ik reizi vieno tūkstošiem dalībnieku un skatītāju, taču daudziem ir arī savs personīgais Dziesmusvētku stāsts - satraukums pirms uzstāšanās, negaidītas tikšanās, kopā izdziedātās un izdejotās naktis vai saviļņojums skatītāju rindās. Dalīties ar savu stāstu aicināts ikviens - dziedātājs vai dejotājs, skatītājs, pavārs vai šoferītis, kurš citiem vēlas pastāstīt par neaizmirstamām atmiņām un emocijām.

Ir vairāki veidi, kā savu stāstu padarīt zināmu visiem:

• Savu stāstu varat uzrakstīt uz papīra lapas un ar pasta palīdzību atsūtīt mums: Latvijas Televīzijai, Rīga, Zaķusalas krastmala 3, LV-1509. Ar norādi «Mans Dziesmusvētku stāsts».

• Savu stāstu varat uzdrukāt ar datora palīdzību un atsūtīt mums uz e-pastu - [email protected]

• Savu stāstu varat arī nofilmēt, vai palūgt kādam draugam, lai Jūs nofilmē. Tad savu video augšupielādējat youtube.com un atsūtiet mums uz e-pastu adresi, kur ir redzams Jūsu video.