V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts.

Decembris ir Ziemassvētku, dāvanu,  dāvināšanas prieka un labdarības  laiks, kurā jau tradicionāli iekļaujas arī erudīcijas spēle «Veiksme. Intuīcija. Prāts». Latvijas Televīzija sadarbībā ar kolēģiem no Latvijas Radio 5 — Pieci.lv vairākus gadus piedalās labdarības maratonā «Dod Pieci», arī šogad. Šogad iecerēts, ka tas sasniegs ģimenes ar maziem bērniem, un mūsu vakara erudīti būs televīzijas un radio kolēģi, kuru ģimenēs tikko ienākuši vai jau ir mazi bērni. 

Septiņiem pieaugušajiem, kuri šajā decembra dienā būs spēles ložā, kopā būs 17 atvases. Jautājumu loks aptvers 2018. gada notikumus Latvijā un pasaulē, bet nopelnītā naudas balva tiks «Dod Pieci» labdarības projektam. Komandu kapteiņi būs Madara Līcīte un Jānis Ramāns.

Dalībnieki:

Madara Līcīte, komandas kapteine, LTV ziņu dienesta žurnāliste, kuras liela ikdienas daļa rit Saeimas gaiteņos, ziņojot, rādot par Saeimā lemto. Ģimenē aug pieci bērni -Līva, Ernests, Luīze, gadu vecie dvīņi Sibilla un Linards. Vasarās Madaras  vaļasprieks ir apkopt ziedus, tomātus , to audzēšana, konservēšana  jau gadiem sagādā prieku visai ģimenei.

Reinis Ošenieks, LTV sporta cilvēks jau agrā rītā «Rīta Panorāmā» un vēlā vakarā «Sporta studijā». Dēliņam Ralfam decembra izskaņā būs jau divi mēneši. Ģimenei patīk garas pastaigas ar četriem suņiem gar jūru un pa mežu.

Jānis Holšteins-Upmanis, kopš rudens Jāņa pārziņā ir LTV kultūras ziņas. Ģimenē aug meita Ronja un dēls Ezra Klāvs. Kopā viņiem patīk gleznot, dejot, dziedāt un, Ronjas vārdiem sakot- runāt par lietām. Vislielākie smiekli ir, spēlējot īpašo lēno tenisu un īstu futbolu.

Jānis Ramāns, komandas kapteinis Latvijas Radio 1 ētera personība un četru rakaru tētis. Ģimenē aug Endijs, Laura, Līva un pusotrgadīgais Renārs. Ģimenei patīk visiem kopā paceļot, bet ikdienā rodas sajūta, ka Jānis kļuvis par taksistu, kurš vadā bērnus uz mūzikas skolu, dejošanu, ansambli, mākslas skolu un vienkārši skolu, reizēm cenšas atrast laiku skvoša spēlei.

Marta Grigale, Latvijas Radio 5 — Pieci.lv ētera cilvēks un daļu sava laika atdod mūzikai. Meitai Grētai ir divi gadiņi, viņa pārvērtusi ģimenes dzīvi padarījusi to daudz krāsaināku – tie ir  kopīgi piedzīvojumi, gan vienkārši būšana mājās, kad visi  būvē torņus, spēlē paslēpes, dzied dziesmas vai ļauj sev nedarīt neko.

Agnese Linka, Latvijas Radio veido «Ģimenes studiju», maģistrantūrā apgūst teātra zinātni, bet ikdienā ir mamma Karīnai, Ernestam un divgadīgajam Otto. Draugi smej, ka Linku ģimene ir traka- ieliek auto telti,  aktīvai atpūtai piederīgus rīkus un dodas izbraukumos pie dabas, ūdeņiem. Vēl viņi sporto un  dejo!

Komentāri

Kategorijas