V.I.P. 10. decembris. Fināls!

Dalībnieki:

Emīls Kivlenieks, komandas kapteinis Latvijas Kultūras akadēmijā, apguvis aktiermeistarību, bet Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā akadēmisko dziedāšanu. Mācījies arī Banku augstskolā. Ir brīvmākslinieks,  operetes fonda izrādēs dzied tenoru lomas, patīk ceļot, sportot.

Nauris Indzeris, ieguvis maģistra grādu Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā. Papildinājis zināšanas meistarklasēs Vīnē, piedalījies starptautiskos opermūzikas kursos ,  opermūzikas svētkos Siguldā, piedalās operetes izrādēs.

Agija Ozoliņa-Kozlovska, Operetes teātra atdzimšanas idejas Latvijā virzītāja, direktore, pianiste, producente. Ja vajag, var arī šūt, gatavot rotas, frizēt – operetes un savas ģimenes cilvēks- orķestris.

Andris Vecumnieks, komandas kapteinis ,mākslas doktors. Komponists, diriģents, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas profesors. Mūzikas sacerēšana notiek brīvajā laikā ārpus koncertiem, lekcijām, meistarklasēm, radošajiem komandējumiem. Būtisks Andra radošais darbs ir  arī citu autoru darbu interpretēšana.

Ilona Breģe, komponiste, orķestra «Rīga» direktore, mākslas doktore. Mūzikas sacerēšanā jūtas kā virtuvē: pārzina, kur atrodas milti, sāls, cukurs, krustnagliņas jeb sonoristika, slāņu polifonija, konsonanses un disonanses, un tad to visu jauc kopā pēc garšas un vajadzības. Hobiji – no grāmatu lasīšanas līdz dārzkopībai, no arhitektūras līdz kaķu kopšanai.

Platons Buravickis, kompozīciju mācījies Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā pie Viļņa Šmīdberga, Selgas Mences un Pētera Vaska. Par savu rakstības stilu komponists pats saka, ka visu mūžu ir centies rakstīt sarežģītu mūziku, bet vienmēr gala rezultātā izdodas elektronisks post-romantisms. Brīvajā laikā Platons nodarbojas ar galdniecību un sauc to par savu hobiju.

Komentāri

Kategorijas