Sieviešu virslīga handbolā. LSPA - «Jēkabpils SS»

Sieviešu virslīgas turnīrā šodien savā starpā tikās LSPA un «Jēkabpils SS» komandas. Pēc «Stopiņu» komandas pazušanas no handbola kartes, komandu spēku samēri ir ļoti izlīdzinājušies, ko apstiprināja arī šī spēle. Tā pirmajā puslaikā pārsvarā vadībā atradās tabulā zemāk atrodošās studentes, un pēc pirmajām 30 minūtēm viņam bija divu vārtu pārsvars - 13-11. Tomēr otrā puslaika sākums izvērtās jēkabpiliešu zīmē. Par spīti LSPA vārtsardzes Kintijas Kokinas lieliskajam sniegumam, viešņas spēja veikt izrāvienu 8-2 un pārņēma vadību. Mājinieces gan centās visiem spēkiem atspēlēties, tomēr pietrūka labas uzbrukuma organizācijas, tāpēc šo uzdevumu neizdevās paveikt. «Jēkabpils» handbolistes pārsvaru nosargāja un izcīnīja svarīgu uzvaru pār LSPA vienību ar 28-24.

Intervija - Simona Ārmane, «Jēkabpils SS» handboliste

Pēc uzvaras «Jēkabpils SS» komanda panāca līderes «Salaspils» handbolistes, bet LSPA vienība ar Ludzas «Latgols» dala trešo-ceturto vietu.