Baltijas handbola līga. «Celtnieks Rīga» - Dobeles «Tenax»

Baltijas handbola līgā šodien savā starpā tikās abi Latvijas klubi – «Celtnieks Rīga» uzņēma Dobeles «Tenax». Rīdzinieki laukumā devās bez diviem saviem līderiem Artūram Lazdiņam un Kaspara Lisovska. Tiesa, pirmajā puslaikā šo iztrūkumu īpaši nevarēja just un dobelnieki, lai arī atradās vadībā, tā bija minimāla. Atpūtā ejot, 15-14 «Tenax» labā. Arī otrajā puslaikā viss ritēja līdzīgi-zemgalieši vadībā, bet «Celtnieka» handbolisti centās atspēlēties. Izšķirošie notikumu risinājās puslaika vidū, kad esot viesiem vadībā ar divu vārtu pārsvaru, rīdzinieki sāka mainīt vārtsargu pret laukuma spēlētāju. Tieši šajā laikā «Tenax» vairākkārt bumbu iemeta tukšos mājinieku vārtos un uzaudzēja savu pārsvaru līdz sešiem vārtiem. Spēles beigās «Celtnieka» spēlētāji to mazliet sadeldēja, bet tik un tā uzvaru mačā ar 30-28 svinēja Dobeles komanda.

Intervija - Ansis Bilštis, HK «Tenax» handbolists

Pēc uzvaras «Tenax» handbolisti ar 7 punktiem piecās spēlēs kļuvuši par savas grupas līderiem, bet «Celtnieks» ar 4 punktiem ieņem ceturto vietu.