Latvijas-Igaunijas basketbola līga. «Jūrmala»-«Ventspils»

Tabulas sestajā vietā esošie jūrmalnieki pret vicelīderiem ventspilniekiem spēli sāka apņēmības pilni. Tomēr diezgan mazrezultatīvā spēlē samērā ātri pārsvaru ieguva viesi. 8.minūtē ventspilnieki ieguva 10 punktu pārsvaru, ko saglabāja līdz pat lielajā pārtraukumam, kas beidzās 35-25 viesu labā. Svarīgākie notikumi risinājās otrā puslaika sākumā, kad ļoti ātri ventspilnieki savu pārsvaru gandrīz dubultoja un rezultāts jau bija plus 19 punkti viesiem. Tad jūrmalnieki sāka pakaļdzīšanās mēģinājumu un apmēram četras minūtes pirms spēles beigām sadeldēja atpalicību līdz 10 punktiem. Vairāk viņi nespēja, un «Ventspils» basketbolisti, bez lielām grūtībām nosargājot iegūto, izcīnīja uzvaru spēlē ar 72-62. Uzvarētāju rindās visvairāk - 25 punktus - guva Arons Džonsons. Pēc panākuma ventspilnieki panāca turnīra līderus Tallinas «Kalev Cramo» basketbolistus, un dala pirmo-otro vietu, bet jūrmalnieki saglabāja sesto pozīciju.