Latvijas hokeja Virslīga. HK «Kurbads» 3:1 HK «Prizma»

Latvijas hokeja Virslīgā, pateicoties diviem Mārtiņa Giptera vārtu guvumiem, HK „Kurbads” savā laukumā ar 3:1 uzvarēja HK „Prizmu”.

Pirmā perioda divpadsmitajā minūtē Kristaps Riekstiņš ieraidīja ripu «Kurbada» vārtos. Tie arī bija vienīgie «Prizmas» gūtie vārti šajā mačā.

Otrā perioda sākumā vairākumu ātri realizēja „Kurbads”, kad precīzi meta Mārtiņš Gipters. Tieši Gipters kļuva par mača galveno varoni, jo 35. minūtē viņš teicami nospēlēja mazākumā, komandas biedra Jēkaba Rēdliha noraidījumu pārvēršot savas komandas vārtu guvumā.

„Prizmas” situācija kļuva vēl sliktāka trešā perioda pirmajā minūtē, kad divu vārtu pārsvaru „Kurbadam” izkārtoja Toma Hartmaņa vārtu guvums. Tajā savu otro rezultatīvo piespēli šodienas mačā nopelnīja Jānis Sprukts. „Kurbads” pēc tam vēl divas reizes spēlēja mazākumā, taču Ulda Čalpas veiksmīgā spēle vārtos palīdzēja nosargāt uzvaru ar 3:1.