V.I.P.

Latvijas simtgades gada pēdējo pilno VIP ciklu esam nolēmuši atdot tiem ļaudīm, ar kuru mākslu, talantu , varēšanu patiešām mūsu valsts vārds spēj skanēt tālu aiz tās robežām, kas padara mūs par dziedošu, muzikālu zemi un nāciju. VIP ložā būs dažādu muzikālu kolektīvu dalībnieki un meklēs atbildes uz visdažādākajiem jautājumiem, izaicinot cits citu un meklējot erudītāko trijnieku. 

Nataļija Grigoroviča-Skarbinika, komandas kapteine ir absolvējusi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas vijoles klasi, vijoli arī spēlē operetes teātra orķestrī un pasniedz  Ķekavas mūzikas skolā. Natālijai patīk improvizācija, brīvība, bērni, vējš, krāsas un mūzika.

Andris Lapiņš ir Latvijas nacionālās operas un baleta tenors, Operetes projektu dalībnieks. Kopš bērnības interesējas par sportu, regulāri spēlē tenisu, piedalās sacensībās, piedalījies arī TV diskusijās par sportu, un filmējies seriālos.

Ruslans Kurlovičs ar Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akdēmijas grādu horeogrāfijā strādā Rīgas Krievu drāmas teātrī- ir aizrautīgs un enerģisks dejotājs un uzskata , ar deju var izteikt vairāk nekā ar vārdiem.

Emīls Kivlenieks, komandas kapteinis Latvijas Kultūras akadēmijā apguvis aktiermeistarību, bet Mūzikas akadēmijā akadēmisko dziedāšanu. Mācījies arī Banku augstskolā. Ir brīvmākslinieks,  operetes fonda izrādēs dzied tenoru lomas patīk ceļot, sportot.

Nauris Indzeris ieguvis maģistra grādu Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā. Papildinājies meistarklasēs Vīnē, piedalījies starptautiskos operkursos ,  opermūzikas svētkos Siguldā, piedalās operetes izrādēs, ļoti atsaucīgs par dalību šajā spēlē uzzināja tikai no rīta un glāba komandu!

Agija Ozoliņa-Kozlovska ir Operetes teātra atdzimšanas idejas Latvijā virzītāja, direktore, pianiste, producente. Ja vajag var arī šūt, gatavot rotas, frizēt – operetes un savas ģimenes cilvēks- orķestris. Citāda brīvā laika nav!

Komentāri

Kategorijas