V.I.P. 1. pusfināls

Latvijas simtgades mēnesī erudīcijas spēļu Veiksme. Intuīcija. Prāts. cikls būs īpašs. Studijā būs dāmas un kungi formās, jautājumi tikai par mūsu Latviju- daba, ģeogrāfija, vēsture, personības, sports- viss tikai valsts simtgades zīmē. Pirmajā pusfinālā pie Uģa Joksts tiksies Valsts Policijas komanda un Latvijas Virsnieku apvienības trijnieks.

Dalībnieki:

Silva Andersone, komandas kapteine, dienesta pienākumus pilda Nacionālajos bruņotajos spēkos, Gaisa spēku virsniece un Latviešu Virsnieku apvienības biedre. Patīk sports, īpaši basketbols, volejbols, vieglatlētika, labpbrāt ceļo  un lasa grāmatas, pēdējā laikā interesē arī prāta spēles

Māris Grīnšteins, kapteines kolēģis Latviešu Virsnieku apvienībā,  pensionēts Nacionālo Bruņoto Spēku Jūras Spēku virsnieks, dienesta pakāpe- komandleitnants . erudīcijas spēļu dalībnieks. Vaļaspriekos  tūrisms, orientēšanās, velo, distanču slēpošana. Intereses sporta un militārā vēsture, jūrniecība. 

Harijs Mencis, kapteines kolēģis Latviešu Virsnieku apvienībā. Nacionālo Bruņoto Spēku Zemessardzes veterāns, dienesta pakāpe – kapteinis. Beidzis Rīgas dzelzceļnieku skolu, vadījis kravas un tālsatiksmes pasažieru vilcienus, 15 gadus dienējis Valsts Robežsardzē. Vaļasprieki tūrisms, slēpošana, braukšana ar auto. Interesē ģeogrāfija, vēsture, sabiedriskās attiecības, grāmatas.

Edgars Strautmanis, Valsts policijas Starptautiskās sadarbības pārvaldes sakaru virsnieks: Dienestā VP kopš 1995.gada decembra, no 2015.gada novembra Edgars ir VP sakaru virsnieks Latvijas Vēstniecībā Londonā. Edgara vaļasprieki  - aktīvā atpūta, vismaz reizi nedēļā uzspēlē basketbolu un, kopš pilda dienesta pienākumus Londonā, ar ģimeni cenšas regulāri izbraukt pārgājienos pie dabas.

Ir pieredze prāta spēlēs un viktorīnās - kopš tā laika vienmēr zinās atbildi uz jautājumu par jūras kokgraužiem un zaķiem, to ausīm un lietu.

Raimonds Kronbergs, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja priekšnieks:

Vada Vidzemes reģiona Kriminālpolicijas biroju ar devīzi «intelekts pret noziedzību». Raimonds ir komunikabls, ar labu humora izjūtu. Patīk ceļot ar ģimeni, nekad nemēdz sēdēt bezdarbībā. Novērtē labas grāmatas.

Anda Keiša, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Disciplinārās uzraudzības nodaļas inspektore:

Policiste ar filologa un ekonomista izglītību. Patīk kāpt kalnos, doties pārgājienos, spēlēt klavieres un dziedāt. Dzīves moto - smieties ir labāk nekā raudāt, īpaši, ja nelīdz ne viens, ne otrs.

Komentāri

Kategorijas