V.I.P. 29. oktobris

Šī cikla kopsaucējs bija- vaļasprieks erudīcija un rudens ābolu piespēles, ko komandas veiksmīgi uztvers arī finālspēlē! Pusfinālu  dalībnieki- studenti un pat zinātņu doktori, pasniedzēji, vēsturnieki savam brīvajam laikam izvēlējušies dažādu erudīcijas spēļu spēlēšanu, un šoreiz tā bija arī dalība šajā spēlē. Fināla jautājumus spēles vadītājs Uģis Joksts uzdos Krišjāna Brakovska un Arņa Bukas komandām.

Dalībnieki:

Krišjānis Brakovskis, komandas kapteinis, diplomēts jurists un vēsturnieks, darbojas studentu korporācijā «Tervetia», dejo tautas deju kolektīvā. Krišjānim ir  plašs zināšanu krājums par dažādām tēmām, ir lielisks sarunu biedrs,  komandas biedrs prāta spēlēs!

Digna Kalniņa, kapteiņa komandas biedrene viktorīnā «Domā līdzi», Digna ir no Viļķenes, bet kopš studiju laika dzīvo Rīgā, ikdiena saistīta ar darbu banku sfērā, sirdslieta ir latviešu tautas dejas un dalība aizvadītajos Dziesmu un deju svētkos, kas noteikti paliks atmiņā. Interesē mūzika, mode un sports.

Renāte Priede, kapteiņa kursa biedrene un kolēģe prāta spēlēs, diplomēta interjeriste un vēsturniece. Renātes skolas un darba gaitas vienmēr bijušas saistītas ar Rīgu, bez Rīgas īsti nevar iztikt, bet jūsmo par Tallinu un citām Igaunijas pilsētām. Labprāt ceļo un aizrautīgi dzied korī.

Arnis Buka, komandas kapteinis, juridisko zinātņu doktors, docents Latvijas universitātē. Liels pludmales volejbola entuziasts, bet mīļākais gadalaiks- vasara. Patīk ar draugiem spēlēt galda spēles, īpaši «Katanas ieceļotājus», kur piedalījies pat pasaules čempionātā. Reizēm uzraksta kādu stāstu.

Lolita Bērziņa, kapteiņa dzīvesbiedre. Juriste ar īpašu interesi par cilvēktiesībām un internetu. Par šiem jautājumiem raksta promocijas darbu. Krāsas dzīvei piešķir jaunu vietu un cilvēku iepazīšana, ir lepnums par pērn noskrieto maratonu. Šī gada beigās aizsāksies piedzīvojums – ilgākā prakse interneta un sociālo tīklu «šūpulī» – ASV.

Baiba Kiršteina, kapteiņa komandas biedrene viktorīnās. Cilvēktiesību un svešvalodu entuziaste. Pārvalda  sešas valodas, kas noder gan profesionālajā jomā, gan ceļojot. Uzskata, ka laimīgu cilvēku dara vaļasprieki, tāpēc dodas pārgājienos vai uz teātri. Patīk zīmēšana, keramika un joga, un nesen atklājusi arī grāmatu klubu šarmu.

Komentāri

Kategorijas