V.I.P. 15. oktobris

Dalībnieki:

Krišjānis Brakovskis, komandas kapteinis, diplomēts jurists un vēsturnieks, darbojas studentu korporācijā Tervetia, dejo tautas deju kolektīvā. Krišjānim ir  plašs zināšanu krājums par dažādām tēmām, tāpēc viņš ir lielisks sarunu biedrs,  komandas biedrs prāta spēlēs!

Digna Kalniņa, kapteiņa komandas biedrene viktorīnā «Domā līdzi», Digna ir no Viļķenes, bet kopš studiju laika dzīvo Rīgā, ikdiena saistīta ar darbu banku sfērā, sirdslieta ir latviešu tautas dejas un dalība aizvadītajos Dziesmu un deju svētkos noteikti paliks atmiņā. Interesē mūzika, mode un sports.

Renāte Priede, kapteiņa kursa biedrene un kolēģe prāta spēlēs, diplomēta interjera dizainere un vēsturniece. Renātes skolas un darba gaitas vienmēr bijušas saistītas ar Rīgu, bez Rīgas īsti nevar iztikt, bet jūsmo par Tallinu un citām Igaunijas pilsētām. Labprāt ceļo un aizrautīgi dzied korī.

Aleksandrs Dorogojs, komandas kapteinis. Studē Rīgas Stradiņa Universitātē Medicīnas fakultātē. Nodarbojas ar peldēšanu. Patīk darboties virtuvē, ir tik liels hokeja fans, ka skatās NHL spēļu tiešraides pat naktīs. Ar draugiem bieži dodas meklēt piedzīvojumus brīvā dabā.

Ģirts Zāģeris, kapteiņa komandas biedrs erudīcijas spēlēs. Pēc profesijas un hobija fiziķis - strādā par fizikas skolotāju un  pētnieku universitātē, ir  Jauno Fiziķu skolas aktīvists. Patīk matemātika, sevišķi tā, ko var tiešā veidā sasaistīt ar reālo pasauli. Kamēr kaut ko nerēķina, tikmēr arī skatās  basketbolu- NBA spēles tiešraidē.

Una Čonka, kapteiņa skolas biedrene. Pēc izglītības bioloģe. Patīk ēst un gulēt, baudīt  mieru un dabu, dzīvot laukos. Labprāt nodarbojas ar aktīvo atpūtu. Īpaši iet pie sirds garas pastaigas kalnos vai gar okeāna krastiem. Entuziasma pilna satriekt pretiniekus!

Komentāri

Kategorijas