Latvijas hokeja Virslīga. «Mogo» - «Zemgale»

«Mogo» un «Zemgales» komandu spēlē pretēji situācijai turnīra tabulā pirmajā periodā pat neliels pārsvars bija jelgavniekiem. Tiesa, pie vārtu guvuma neviena komanda netika. Otrajā trešdaļā jau ritēja absolūti līdzīga spēle, taču joprojām ilgu laiku uz tablo valdīja divas nulles. Un tikai perioda pēdējā minūtē abas komandas apmainījās vārtu guvumiem. Uz «Mogo» uzbrucēja Elvja Želubovska rezultatīvu metienu, «Zemgale» atbildēja ar Vladislava Adeļsona vārtu guvumu. Pēdējā trešdaļā jau labāk darbojās rīdzinieki, kuri spēja divreiz pārspēt «Zemgales» vārtsargu Rihardu Cimermani. Trāpīgi bija pieredzējušais Vladimirs Mamonovs, kā arī Juris Ziemiņš. Tādējādi «Mogo» guva uzvaru ar 4-2 un par vienu punktu apsteidzot «Prizmas» hokejistus kļuvuši par turnīra līderiem.