Latvijas-Igaunijas basketbola līga. «VEF Rīga» - «Ventspils »

Abu Latvijas basketbola grandu duelis izvērtās par negaidītu pavērsienu ķēdi. Spēles sākums gan neko tādu nesolīja. Kopumā ritēja līdzīga cīņa, kur nevienai no komandām nopietnu pārsvaru neizdevās iegūt. Puslaiks beidzās 39-37 «Ventspils» labā. Tā tas turpinājās līdz trešajai ceturtdaļai, kad vefieši apmēram četru minūšu laikā neguva ne punktu un viesi ieguva 17 punktu pārsvaru. Tajā brīdī šķita, ka viss ir beidzies. Ilgu laiku nekas nemainījās un ventspilnieki turēja drošu vadību. Tomēr pēdējās ceturtdaļas beigās pēc Kristapa Janičenoka trīspunktnieka VEF spēja sadeldēt atpalicību līdz pieciem punktiem. Nervozā atmosfērā ventspilnieki kļūdījās uzbrukumā, plus nopelnīja nesportisko sodu. Tas ļāva rīdziniekiem sadeldēt līdz mīnus vienam punktam. Viņiem arī bija pēdējais uzbrukums, kurš gan sanāca samocīts un neprecīzs. Līdz ar to laimīgu uzvaru ar 90-89 tomēr svinēja «Ventspils» basketbolisti.

Intervija - Māris Gulbis , BK Ventspils uzbrucējs

Pēc panākuma Ventspils ieņem otro vietu aiz «Kalev/Cramo», bet «VEF Rīga» spēlētāji atrodas turpat blakus – trešajā pozīcijā.