Latvijas čempionāts regbijā. «Garkalne/Livonia» - «LMT/Eži»

Šodien noslēdzās Latvijas regbija čempionāta pamatturnīrs. Par tā pēdējo spēli stāsta mūsu korespondents Normunds Melderis.

Upesciema laukumā tikās «Garkalne/Livonia» un «LMT/Eži» regbisti. Spēles likme bija šāda-Livonijai uzvara dotu pirmo vietu, bet neizšķirts vai minimāls zaudējums-otro. Kamēr ežiem, lai iekļūtu finālā, noteikti vajadzēja uzvarēt ar labu pārsvaru un izdarīt četrus piezemējumus, kas dotu bonus punktu. Cīņas sākums veiksmīgāks padevās livoniešiem, kuri izdarīja piezemējumu, kā arī pēc kāda laika trāpīja soda sitienu un panāca 8-0 savā labā. Tad atdzīvojās arī eži un spēja atbildēt arī ar piezemējumu. Atpūtā ejot, 8-5 vadībā «Garkalnes» regbisti. Otrā puslaika sākumā livonietis Kristaps Bērziņš otro reizi piezemēja bumbu pretinieku ieskaites laukumā. Vēl pēc minūtēm desmit sekoja trešais livoniešu piezemējums. Rezultāts bija 18-5 un ežu izredzes sasniegt kāroto šķita izgaisušas. Par laimi viņi nepadevās un, cīnoties līdz galam, vispirms trāpīja divus sodas sitienus. Bet pašā izskaņā pēc masīva uzbrukum nopelnīja arī tehnisko piezemējumu. Līdz ar to cīņa beidzās neizšķirti 18-18, kas, pirmkārt, apmierināja «Garkalnes» komandu.

Intervija - Kristaps Bērziņš, «Garkalne/Livonia» regbists

Pēc neizšķirta sanāca, ka «Garkalne/Livonia» regbisti tomēr palika otrie, par punktu atpaliekot no «Stats/Ķekava» komandas. Bet tam nav nozīmes, jo pēc nedēļas visu izšķirs savstarpējā finālspēle, kas notiks Ogrē.