Latvijas un Igaunijas basketbola līgas spēle. «Ogre» - «Ventspils»

Latvijas un Igaunijas basketbola līgas spēlē Ogres basketbolisti uzņēma valsts čempionus Ventspils komandu. Pēc līdzīgā spēles sākuma pirmās ceturtdaļas beigās 6 vadību ieguva mājinieki. Otrajā ceturtdaļā situācija mainījās un jau noteikumus laukumā diktēja ventspilnieki. Vienubrīd viņi jau atradās vadībā ar 13 punktu pārsvaru un šķita, ka noticis spēles galvenais lūzums. Otrā puslaikā viesi savu pārākumu spēja pieaudzēt līdz 20 punktiem, kas tikai apstiprināja iepriekš minēto. Tomēr notika mazliet negaidītais. Ilgāku laiku viesi nespēja gūt grozus, un pamazām ogrēnieši sāka pietuvoties. Pēdējās ceturtdaļas sākuma bija vairs tikai 2 punktu starpība un intriga atjaunojās. Lai arī mājinieki īsu brīdi panāca arī neizšķirtu, kopumā galotnē dominēja Ventspilnieki. Viņi tomēr pārsvaru nosargāja un svinēja grūtu uzvaru pār Ogres komandu ar 94-92.