Latvijas futbola virslīga. «Rīga FC» - «Metta/LU»

Līgas līderis kluba Rīga futbolisti šodien sacentās ar priekšpēdējā vietā esošajiem Metta/ LU spēlētājiem. Par spīti tam pirmajā puslaikā vadībā izvirzījās Mettas komanda. Tāpēc pēc pārtraukuma Rīgas klubs metās lieliem spēkiem atspēlēties. Ilgu laiku tas nedeva rezultātu, tomēr 60. minūtē Metas futbolisti pārkāpa noteikumus savā soda laukumā un Rīgas kluba spēlētājs Ivans Lukjanovs no 11 metru soda sitienu atzīmes panāca izlīdzinājumu. Līderi turpināja uzbrukt un pēc 6 minūtēm leģionārs Kamils Vojcehs Biļinskis ar galvu jau vadībā izvirzīja Rīgas klubu. Pavisam drīz līderi trešo reizi raidīja bumbu Mettas vārtos, taču tas tika izdarīts no aizmugures stāvokļa. Tad laukuma sekoja zināms atslābums. Un tikai spēles beigās Rīgas klubs varēja pārsvaru dubultot, tomēr tas neizdevās. Līdz ar to Rīgas klubs svinēja uzvaru mačā ar 2-1 un tagad otrajā vietā esošos Ventspils futbolistus apsteidz jau par 7 punktiem. Tiesa, ventspilnieku kontā viena spēle mazāk.