V.I.P. 1. oktobris

Erudīcijas spēlē pie vadītāja Uģa Joksta  gaisā virmo veiksme, intuīcija un prāts, bet visus klātesošos vieno erudīcija, draudzība, radnieciskas saites un pozitīva attieksme pret dzīvi. Dita Miķelsone uz spēli atvedusi vecākus, ģimenes  komandas moto: tiecoties pēc mērķa, izbaudi ceļu! Armands Roze studijā ir ieradies kopā ar dēlu un kolēģi Intaru, kurš  jau reiz spēlējis VIP. Oktobra pirmdienas erudīcijas laiks ritēs ģimeniskā atmosfērā.

Dalībnieki:

Dita Miķelsone, komandas kapteine. Dzīvo Rīgā.  Ceturto gadu studē Latvijas Universitātes Pedagoģijas, Psiholoģijas un Mākslas fakultātē izglītības vadību un pedagoģiju, mācās par matemātikas skolotāju.. Patīk rokdarbi, apceļot Latviju, apmeklēt muzejus. Interesē vēsture, teātra māksla, ezotērika, daba.

Valdis Miķelsons, kapteines tēvs. Dzīvo Limbažu novada Vidrižu pagastā. Strādā Bīriņu pilī. Dejo tautas dejas, interesē seno laiku un antīkā vēsture, patīk darboties ar tehniku, vienmēr gatavs apgūt ko jaunu.

Baiba Miķelsone, kapteines māte. Dzīvo Limbažu novada Vidrižu pagastā. Strādā par pirmsskolas skolotāju Krimuldā. Dejo tautas dejas, patīk dažādi rokdarbi, kaislīga sēņotāja.

Armands Roze, komandas kapteinis. Strādā Dailes teātrī. Brīvo laiku patīk pavadīt pie dabas, makšķerējot un sēņojot, vai baudot Latviju. Interesē sports. Patīk garšīgi paēst.

Artis Roze, kapteiņa dēls , ikdienas nodarbošanās- klientu konsultants. Brīvajā laikā patīk klausīties smago metālu, kā arī braukt uz festivāliem un apmeklēt koncertus. Aizrāvies arī ar datorspēlēm.

Intars Stilbiņš, kapteiņa draugs un darba kolēģis. Lasa grāmatas un skatās kino, pārsvarā kvalitatīvus seriālus. Zaļais «pagāns», kurš  pārvietojos ar divriteni. Ir viedoklis par visu.

Komentāri

Kategorijas