Igaunijas-Latvijas basketbola līga. «VEF Rīga» - «Rapla»

Vieni no turnīra favorītiem «VEF Rīga» basketbolisti līgas pirmajā kārtā uzņēma «Raplas» komandu. Ievērojami starpsezonā pamainījuši sastāvu, vefieši spēli sāka pasmagi. Rezultāts auga līdzīgi. Pēc pirmās ceturtdaļas tikai plus viens Vefam. Tomēr otrajā ceturtdaļa pamazām viss sāka ieiet prognozējamās sliedēs - pie groziem rezultatīvs bija Stīvs Zaks, no tāluma precīzs Kristaps Janičenkos, un atpūtā ejot, jau mājinieki vadībā ar 48-36. Trešajā ceturtdaļā «VEF» ātri ieguva jau 20 punktu handikapu, tādējādi izšķirot mača likteni. Turpinājumā rīdzinieku rindās laukumā tika visi rezervisti. Turklāt par spīti tam rezultāts joprojām auga mūsējo labā. Labas punktu ražas savāca arī Artūrs Ausējs un Artjoms Butjankovs. Spēles beigās tika pārsniegta arī 100 punktu robeža. Bet cīņas finālā «VEF Rīga» svinēja uzvaru pār «Raplas» komandu ar 34 punktu pārsvaru - 102-68.

Intervija - Artjoms Butjankovs, «VEF Rīga» uzbrucējs

Pēc šīs dienas vieglās uzvaras jau rīt «VEF Rīga» gaida nopietnāks pārbaudījums – spēle ar Tallinas «Kalev/ TLU» komandu.