Latvijas hokeja virslīga. «Mogo» - «Kurbads»

Spēles satura ziņā cīņa bija visnotaļ līdzīga, tomēr spēles gaita izvērtās pēc «Mogo» scenārija. Lai arī pirmajā periodā ar 1-0 vadībā izvirzījās «Mogo», otrās trešdaļas sākumā «Kurbada» uzbrucējs Juris Upītis panāca izlīdzinājumu. Tomēr tad īsā laika sprīdī «Mogo» guva trīs vārtus pēc kārtas. Ar rezultatīviem metieniem izcēlās Gatis Gricinskis, Rihards Marenis un Kārlis Ozoliņš. «Kurbadam» šajā brīdī nelīdzēja arī paņemtais pusminūtes pārtraukums. Trešā perioda sākumā Mārtiņš Cipulis gan spēja vienus vārtus atgūt un «Kurbads» samazināja atpalicību līdz 2-4. Taču burtiski jau nākamajā uzbrukumā «Mogo» atjaunojas trīs vārtu pārsvaru, kad savus otros vārtus guva Gatis Gricinskis. Rezultāts bija 5-2 un šķita, kas viss ir skaidrs. Tomēr pēdējās minūtēs «Kurbads» hokejisti pamanījās gūt divus vārtus un intriga atjaunojās. Paveikt ko vairāk viņiem pietrūka laika, un minimālu uzvaru ar 5-4 svinēja «Mogo» komanda.

Intervija - Gatis Gricinskis, «Mogo» uzbrucējs

Pēc uzvaras «Mogo» ieņem otro vietu, atpaliekot no «Prizmas» hokejistiem. Bet «Kurbads» pēc zaudējuma saglabā trešo vietu.