V.I.P. 24. septembris

Šī vakara dalībniekiem būs jāiedziļinās |latviešu kino vēstures faktos, jāpārdomā augu un zivju nosaukumi un jābūt kompetentiem ar finansēm saistītos jautājumos.

Dalībnieki:

Zane Riekstiņa, komandas kapteine. Zane ir Gunas meita, absolvējusi LU juridisko fakultāti un strādājusi šajā jomā,  šobrīd auklē gadu veco dēliņu. Zane cer kādreiz uzrakstīt grāmatu, bet, kamēr tas nav noticis, intensīvi raksta blogu «Zane Nuts». Viņas dzīvesveids ir minimālisms.

Biruta Grunska, kapteines ģimenes draudzene. Studējusi Latvijas universitātē. Strādājusi  skolā, Vecpiebalgas bāriņtiesā, šobrīd nodarbojas ar tulkošanu. Piekrīt uzskatam, ka labi ir zināt kaut ko par visu un visu par kaut ko.  Birutai ir trīs bērni, kuri šobrīd tur īkšķus par mammu!

Guna Švirberga, kapteines mamma, strādā kafejnīcā Rīgā. Grūti izdalīt kādu konkrētu interešu sfēru, tās mainās un atgriežas. Patīk krustvārdu mīklas, sevišķi tās grūtākās, sēņošana un dzīvnieki, sevišķi lāči.

Laura Lielbārde, komandas kapteine. Izmēģinājusi dažādas izglītošanās sfēras, arī skolotājas un grāmatvedības, atradusi sevi lauksaimniecībā. Bijusi pieredzes meklējumos gan ASV, gan Lielbritānijā. Atbalsta bioloģisko domāšanu. Šobrīd lepni sevi dēvē par divu suņu, divu kaķu un divu zirgu «mammu». Patīk arī dziedāt!

Atis Lielbārde, kapteines tēvs. dažādu erudīcijas raidījumu dalībnieks, ilgstoši nodarbojies ar lauksaimniecību, padziļināta interese par ģeogrāfiju, dabu, vēsturi. Par savu galveno vaļasprieku uzskata putnu vērošanu un ceļošanu. Muzicē jau kopš bērnības, darbojas vairākos muzikālos kolektīvos, šobrīd – trijos.

Lilita Gaile, kapteines labākā draudzene jau kopš pamatskolas laikiem. Šobrīd dzīvi saista ar sociālo sfēru - strādā senioru aprūpes centrā un apgūst sociālo darbu maģistrantūras studijās Rīgas Stradiņa universitātē. Brīvajā laikā patīk baudīt mākslu, ceļot un vienai doties garos pārgājienos.

Komentāri

Kategorijas