Rīgas pusmaratons «Rīga SKRIEN»

Šodien notika Rīga Skrien pasākums, kura sportiskā virsotne bija Latvijas čempionāts pusmaratonā. Vīriešu konkurencē ilgu laiku turējās līderugrupa, kurā bija Jānis Višķers, Jānis Girgensons un Dmitrijs Serjogins. Tomēr apmēram distances vidū Višķers aizbēga no sekotājiem un finišēja pirmais pēc stundas 7 minūtēm un 3 sekundēm.

Intervija - Jānis Višķers, Latvijas čempions pusmaratonā

Girgensons no uzvarētāja atpalika par vairāk nekā divām minūtēm un palika otrais, bet Serjogins bija trešais. Dāmu pusmaratonā ļoti pārliecinoši uzvarēja mūsu leģenda Jeļena Prokopčuka, viņas rezultāts stunda 20 minūtes un 5 sekundes.

Intervija - Jeļena Prokopčuka, Latvijas čempione pusmaratonā

Aiz Prokopčukas nākamās vietas ieņēma Lelde Neimande un Karīna Helmane-Soročenkova. Vēl 10 kilometru skrējienā pie uzvarētāju tituliem tika Kristaps Bērziņš un Baiba Šņoriņa.
Post scriptum. Skriešana-tas ir lieliski. Bet tomēr organizatoriem un Rīgas pašvaldībai daudz nopietnāk jāpadomā par satiksmes sastrēgumu mazināšanu pasākuma dēļ, jo šoreiz tie vietām sasniedza grandiozus apmērus. Jādara tā, lai skrējējiem ir labi, bet pārējiem kaut cik ciešami, jo viņi nav sliktāki par maratonistiem un arī ir tikai cilvēki.

Komentāri

Kategorijas