Latvijas sieviešu basketbola izlase aizvada pēdējo treniņu pirms PK izcīņas

Latvijas sieviešu basketbola izlase aizvadījusi pēdējo treniņu pirms došanās uz Pasaules kausa izcīņu Spānijā. Treniņā viesojās Matīss Timofejevs.

Nedēļas nogalē pēc uzvaras pār Grieķiju, komandas galvenais treneris nosauca 12 basketbolistes, kuras dosies uz PK izcīņu. Ārpus sastāva palika traumētā Zane Meļņika un jaunā Paula Strautmane.

Intervija - Mārtiņš Zībarts, Latvijas valstsvienības galvenais treneris

Saspēles vadītāja Elīna Dikaioulaku, uzbrucēja Gunta Baško, spēka uzbrucēja Aija Putniņa un centra spēlētāja Aija Brumermane, kļūs par pirmajām latvietēm, kuras spēlējušas gan Olimpiskajās spēlēs, gan Pasaules kausa izcīņā.

Intervija - Elīna Dikaioulaku, Latvijas valstsvienības saspēles vadītāja
Intervija - Gunta Baško, Latvijas valstsvienības kapteine

PK izcīņā Latvijas grupā spēlēs ASV, Ķīna un ne pārāk labi pazīstamā Senegāla.

Intervija - Gunta Baško, Latvijas valstsvienības kapteine

Basketbola savienība komandai nav izvirzījusi konkrētus uzdevumus un mērķus, bet spēlētājas ir noskaņotas ļoti kaujinieciski.

Intervija - Elīna Dikaioulaku, Latvijas valstsvienības saspēles vadītāja

Pēdējais treniņš pirms došanās uz Spāniju dāmām izvērtās gana interesants – kļūmes dēļ uz brīdī nācās evakuēties no Olimpiskā centra telpām. Pēc tam gan treniņš varēja turpināties.

Trešdien Spānijā izlasei pēdējā pārbaudes spēle pret Kanādu, savukārt debiju Pasaules kausa izcīņā Latvija piedzīvos 22. septembrī, kad tiksies ar Ķīnas izlasi.

Komentāri

Kategorijas