V.I.P.

Šajā pirmdienā esam gatavi  rudens sezonas pirmajam finālam, ja tas gaidīts jau kopš pavasara. Seši finālisti liks lietā veiksmi, intuīciju un prātu. Visbeidzot, viena komanda tiks pie naudas balvas. Uģis Joksts- par automašīnu iesaukām, par jaunāko nacionālo parku Latvijā, par kamenēm, pasta zīmogiem un citiem āķīgiem jautājumiem.

Dalībnieki:

Andris Volners, komandas kapteinis. Dzīvespriecīgs, komunikabls. Patīk laiku pavadīt kopā ar labu grāmatu  Ar ģimeni mēdz doties riteņbraukšanas piedzīvojumos, ceļošanā pa Latvijas ārēm. Brīvdienas tiek pavadītas, atjaunojot iegādātu lauku īpašumu.

Margarita Lutere, kapteiņa draugs. Komunikabli introverta personība, kurai nesagādā grūtības uzstāties publikas priekšā, bet lieli cilvēku pūļi nogurdina. Labprāt ne tikai skatās  teātra izrādes, bet arī pati kāpj uz skatuves kā Ogres Tautas teātra dalībniece. Visās lietās iedziļinās, jo uzskata – ja kaut ko dara, tas ir jādara labi!

Jānis Luters, kapteiņa draugs un Margaritas vīrs. Latvisks, ekstraverts, principiāls taisnīguma iemiesojums. Mūžīgais students. Brīvajā laikā, ja vien tāds atrodas, nododas savam vaļaspriekam un inženierprojektam- ozolkoka saliekamo lampu radīšanai.

Ieva Orleāne, komandas kapteine, angļu valodas speciāliste, angļu filoloģe. Patīk būt kopā ar draugiem, aizrāvusies ar kūku cepšanu un lasīšanu.  Neatsakās arī no ļaušanās gleznošanās priekam un dažādiem rokdarbiem.

Juta Bērziņa-Zīle, kapteines draudzene, kopš pieteikšanās spēlei pagājis laiks, un Jānis kļuvis no drauga par vīru. Juta ir čelliste, viņai ir  maģistra grāds čella spēlē un maģistra grāds pedagoģijā, strādā Pāvula Jurjāna mūzikas skolā. Brīvajam laikam tīk literatūra, kino, rokdarbi.

Jānis Zīle, kapteines draugs. Jānim ir augstākā tehniskā izglītība, ko liek lietā akciju sabiedrībā «Rīgas siltums». Jāni iepriecina pārgājieni dabā, īpaši, ja tos var apvienot ar vēstures izzināšanu, jaunu sajūtu un faktu apgūšanu.

Komentāri

Kategorijas