Sastāvs startam Jaunatnes olimpiskajās spēlēs

Latvijas Olimpiskā komiteja paziņojusi sastāvu un karognesēju Jaunatnes olimpiskajās spēlēm oktobra vidū - Argentīnā. Vairāk stāsta Raimonds Gekišs.

Latvijas komandu III Jaunatnes olimpiskajās spēlēs Argentīnā pārstāvēs 19 sportisti deviņos sporta veidos. Par Latvijas delegācijas karognesēju izraudzījās talantīgo peldētāju Didzi Rudavu, kurš šovasar izcīnīja sudraba medaļu Eiropas junioru čempionātā.

Intervija - Didzis Rudavs, Eiropas junioru vicečempions 50 metru brasā

Jaunatnes olimpiskās spēles kalpo par platformu, kur olimpisko spēļu formātā pārbauda dažādus sporta veidus, un to jaunievedumus. Šoreiz par vienu no jaunajiem olimpiskajiem sporta veidiem kļūs «breakdance» jeb urbānā dejošana. Latviju tajā pārstāvēs Anastasija Solovjova.

Intervija - Aldons Vrubļevskis, Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents

Latvija būs pārstāvēta basketbolā 3x3, BMX riteņbraukšanā un brīvajā stilā, peldēšanā, urbānajā dejošanā, svarcelšanā, šaušanā, vieglatlētikā un vingrošanā. Sacensības Argentīnas galvaspilsētā Buenosairesā norisināsies no 6. līdz 18. oktobrim, kur savu sportisko meistarību pārbaudīs spēcīgākie un talantīgākie jaunie sportisti, vecumā līdz 18 gadiem, no visas pasaules.

Komentāri

Kategorijas