Rallijkrosa parāde

Pa dienu visi sacīkšu auto no Biķernieku bāzes ar auto vedējiem pārveda uz pilsētas centru. Atbildīgs uzdevums arī pārvadātājiem, kopējā kravas vērtība ir vairāki miljoni eiro. Vakarā dārgie auto izbrauca cauri visai Vecrīgai – finišējot pie Brīvības pieminekļa – tur arī īpaša izloze. Prestižākajā Pasaules rallij krosa klasē vienīgais Latvijas pārstāvis Jānis Baumanis 1. kvalifikācijas braucienā startēs kopā ar Niko Milleru, Timiju Hansenu, Aleksu Vurcu un Oliveru benetu. Savukārt Pasaules čempionāta kopvērtējumā Jānis šobrīd ir devītais.

Intervija - Jānis Baumanis, Pasaules rallij krosa čempionāta braucējs

Stabils čempionāta līderis gan ir Volksvāgens rūpnīcas komandas pilots Johans Kristofersons – zviedra pārsvars pār tuvāko sekotāju Andreasu Bakerudu sasniedzis jau 59 punktus. Eiropas ieskaitē īpašs Rīgas posms būs Reinim Nitišam – savā mājas trasē viņš var nodrošināt uzvaru Eiropas čempionāta kopvērtējumā, lai to paveiktu viņam. Savukārt Eiropas 1600 klasē kopvērtējumā šobrīd pirmais ir Jāņa Baumaņa brālis Artis.

Biķernieku posma kvalifikācijas braucieni jau sestdien, bet izšķirošie braucieni svētdien. Abas dienas plaša programma LTV7.

Komentāri

Kategorijas