otrdiena, 29. novembris

Vārda dienas: Ignats, Virgīnija

Latvijas Sabiedriskie Mediji Bērnistaba

Valdas Dziesmusvētku stāsts par atriebību stingrajam milicim

Valda no Bārtas dalās ar savu Dziesmussvētku stāstu, kas notika pagājušā gadsimta piecdesmitajos gados, kad skaistās Bārtas meitenes atriebās pārlieku stingrajam milicim.

Dziesmusvētku stāsts - satraukums pirms uzstāšanās, negaidītas tikšanās, kopā izdziedātās un izdejotas naktis vai saviļņojums skatītāju rindās. Dalīties ar savu stāstu aicinām ikvienu -- dziedātāju vai dejotāju, skatītāju, pavāri vai šoferīti, kurš citiem vēlas pastāstīt par neaizmirstām atmiņām un emocijām.

Ir vairāki veidi, kā savu stāstu padarīt zināmu visiem: Savu stāstu varat uzrakstīt uz papīra lapas un ar pasta palīdzību atsūtīt mums: Latvijas Televīzijai, Rīga, Zaķusalas krastmala 3, LV-1509. Ar norādi «Mans Dziesmussvētku stāsts».Savu stāstu varat uzdrukār ar datora palīdzību un atsūtīt mums uz e-pastu - [email protected] Savu stāstu varat arī nofilmēt, vai palūgt kādam draugam, lai Jūs nofilmē. Tad savu video augšuplādējat youtube.com un atsūtiet mums uz e-pastu adresi, kur ir redzams Jūsu video. Tavu stāstu gaidīsim līdz pat XXV Vispārējo latviešu dziesmu un XV Deju svētkiem